без вихідних
10:00 - 23:00
м. Чернівці,
вул. Я.Мудрого, 64-б
Проведення бенкету у Чернівцях – запрошуємо до ресторану «Прем’єра»
04.07.2016

Приводів для організації пишного святкування знайдеться чимало – весілля, ювілей, хрестини, випускний бал – цей список можна продовжувати і доповнювати. Вибирати місце для свята потрібно з усією відповідальністю – ресторан має порадувати смачною кухнею та зручною залою. Шукаєте місце для проведення бенкету у Чернівцях? Тоді саме наш ресторан чудово вам підійде!

  • Власне бенкети – це основний напрямок нашої роботи, у нас доступне бенкетне меню, деталі і подача страв для святкування заздалегідь узгоджується замовниками з шеф-кухарем.
  • Ми готуємо смачну їжу з ретельно відібраних якісних продуктів – у нас можна замовити страви української, європейської та традиційної місцевої кухні.
  • Розміщення ресторану на окраїні міста має свої переваги – навкруги тихо і спокійно, немає міського шуму.
  • Окрім двох великих залів у нас є літній майданчик та крита тераса, можна влаштувати свято на 200 осіб! Звичайно, ми працюємо і з меншими масштабами бенкетів – починаючи від 10 персон.
  • Серед інших переваг – жива музика, зручна парковка для автомобілів, окрема кімната для догляду за дітьми.

Звичайно, рецепт ідеального бенкету – це не тільки смачна їжа та простора зала, а й багато інших дрібних і не дуже деталей. Але дозвольте нам допомогти вам у організації свята, і взяти на себе відповідальність за вишукану кухню, стильний інтер’єр приміщення, добре навчених і вихованих офіціантів, – ваш бенкет буде проведено в ідеальному для цього місці!

- вернутись до всіх новин -